A-tým > Termínovka

2. kolo 11.08.2020 v 18:00 TJ Sokol Písek vs BK Armex Děčín
3. kolo 13.08.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs BC Raiffeisen Flyers Wels
4. kolo 18.08.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs Levharti Chomutov
5. kolo 19.08.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs SLUNETA Ústí nad Labem
6. kolo 26.08.2020 v 17:30 Královští sokoli Hradec Králové vs BK Armex Děčín
7. kolo 28.08.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs Górnik Trans EU Walbrzych
8. kolo 01.09.2020 v 19:00 BK Armex Děčín vs Královští sokoli Hradec Králové
1. kolo 05.09.2020 v 19:00 BK Armex Děčín vs BK JIP Pardubice
finále
2. kolo 08.09.2020 v 17:30 BK JIP Pardubice vs BK Armex Děčín
finále
1. kolo 12.09.2020 v 18:00 BK Olomoucko vs BK Armex Děčín
2. kolo 16.09.2020 Královští sokoli vs BK Armex Děčín
3. kolo 19.09.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs Basket Brno
4. kolo 23.09.2020 v 18:00 ERA Basketball Nymburk vs BK Armex Děčín
5. kolo 26.09.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs BK Opava
6. kolo 03.10.2020 v 17:30 BK JIP Pardubice vs BK Armex Děčín
7. kolo 07.10.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs NH Ostrava
8. kolo 10.10.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs USK Praha
9. kolo 17.10.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs SLUNETA Ústí nad Labem
10. kolo 21.10.2020 DEKSTONE Tuři Svitavy vs BK Armex Děčín
11. kolo 24.10.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs BC GEOSAN Kolín
12. kolo 31.10.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs BK Olomoucko
13. kolo 07.11.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs Královští sokoli
14. kolo 11.11.2020 Basket Brno vs BK Armex Děčín
15. kolo 14.11.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs ERA Basketball Nymburk
16. kolo 21.11.2020 v 18:00 BK Opava vs BK Armex Děčín
17. kolo 03.12.2020 BK Armex Děčín vs BK JIP Pardubice
18. kolo 06.12.2020 NH Ostrava vs BK Armex Děčín
19. kolo 12.12.2020 v 17:30 USK Praha vs BK Armex Děčín
20. kolo 20.12.2020 v 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem vs BK Armex Děčín
21. kolo 29.12.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs DEKSTONE Tuři Svitavy
22. kolo 02.01.2021 v 18:00 BC GEOSAN Kolín vs BK Armex Děčín
Termíny se mohou měnit hlavně z důvodu TV přenosů Legenda: oranžová - doma, modrá - venku

molten

Fotografie týdne

Od čtvrtka 1 on 1 challenge

Kooperativa NBL 2020/21

#TýmyK+-%
1.NH Ostrava0000
2.DEKSTONE Tuři Svitavy0000
3.GEOSAN Kolín0000
4.ERA Basketball Nymburk0000
5.Basket Brno0000
6.Královští sokoli0000
7.BK JIP Pardubice0000
8.BK ARMEX Děčín0000
9.BK Opava0000
10.Olomoucko0000
11.SLUNETA Ústí nad Labem0000
12.USK Praha0000

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.15.2Autrey L.20.2
Carlson K.10.6Carlson K.13.6
Šiška O.10.5Pomikálek T.9.7
Pomikálek T.9.0Šiška O.8.6
Feštr L.7.8Landa R.6.7

DoskokyAsistence
Autrey L.7.1Šiška O.3.6
Carlson K.5.6Autrey L.3.4
Pomikálek T.4.5Feštr L.1.9
Landa R.3.4Kroutil F.1.3
Grunt P.3.2Ježek Š.1.3

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit