A-tým > Termínovka

1. kolo 24.09.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs Union Basket Sport Club Graz
2. kolo 28.09.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs SLUNETA Ústí nad Labem
1. kolo 05.10.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs DEKSTONE Tuři Svitavy
2. kolo 09.10.2019 v 17:45 BC GEOSAN Kolin vs BK Armex Děčín
3. kolo 12.10.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs BK Opava
3. kolo 16.10.2019 v 19:00 Union Basket Sport Club Graz vs BK Armex Děčín
4. kolo 19.10.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs ERA Basketball Nymburk
4. kolo 22.10.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs KK Vrijednosnice Osijek
5. kolo 26.10.2019 v 17:30 NH Ostrava vs BK Armex Děčín
6. kolo 30.10.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs Basket Brno
7. kolo 02.11.2019 v 18:00 BK Olomoucko vs BK Armex Děčín
5. kolo 05.11.2019 v 18:00 KK Vrijednosnice Osijek vs BK Armex Děčín
8. kolo 09.11.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs Kingspan Královští sokoli
9. kolo 13.11.2019 v 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem vs BK Armex Děčín
10. kolo 16.11.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs USK Praha
11. kolo 22.11.2019 v 17:00 BK JIP Pardubice vs BK Armex Děčín
6. kolo 04.12.2019 v 18:00 SLUNETA Ústí nad Labem vs BK Armex Děčín
12. kolo 07.12.2019 v 17:00 DEKSTONE Tuři Svitavy vs BK Armex Děčín
13. kolo 11.12.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs BC GEOSAN Kolín
14. kolo 14.12.2019 v 18:00 BK Opava vs BK Armex Děčín
15. kolo 20.12.2019 v 17:00 ERA Basketball Nymburk vs BK Armex Děčín
16. kolo 29.12.2019 v 18:00 BK Armex Děčín vs NH Ostrava
17. kolo 04.01.2020 v 19:00 Basket Brno vs BK Armex Děčín
18. kolo 11.01.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs BK Olomoucko
19. kolo 15.01.2020 v 19:00 Kingspan Královští sokoli vs BK Armex Děčín
20. kolo 18.01.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs SLUNETA Ústí nad Labem
21. kolo 25.01.2020 v 18:00 USK Praha vs BK Armex Děčín
22. kolo 29.01.2020 v 18:00 BK Armex Děčín vs BK JIP Pardubice
Termíny se mohou měnit hlavně z důvodu TV přenosů Legenda: oranžová - doma, modrá - venku

Krátké zprávy

Fotografie týdne

SANEX CZ NF U12

Kooperativa NBL 2019/20

Základní část

#TýmyK+-%
1.Kingspan Královští sokoli0000
2.DEKSTONE Tuři Svitavy0000
3.BK JIP Pardubice0000
4.USK Praha0000
5.SLUNETA Ústí nad Labem0000
6.BK Opava0000
7.Olomoucko0000
8. Basket Brno0000
9.NH Ostrava0000
10.ERA Basketball Nymburk0000
11.BK ARMEX Děčín0000
12.GEOSAN Kolín0000

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.15.2Autrey L.20.2
Carlson K.10.6Carlson K.13.6
Šiška O.10.5Pomikálek T.9.7
Pomikálek T.9.0Šiška O.8.6
Feštr L.7.8Landa R.6.7

DoskokyAsistence
Autrey L.7.1Šiška O.3.6
Carlson K.5.6Autrey L.3.4
Pomikálek T.4.5Feštr L.1.9
Landa R.3.4Kroutil F.1.3
Grunt P.3.2Ježek Š.1.3

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit