Přípravné utkání proti ČEZ Basketbal Nymburk

07.09.2009

BK Děčín
4131 x
Fotogalerie

V úterý 8.9. sehrají naši hráči další přípravné utkání. Tentokrát se v rámci slavnostního otevření nové sportovní haly v Benátkách nad Jizerou utkají s šestinásobným mistrem ČR - týmem ČEZ Basketbal Nymburk. Utkání začíná v 18:30.

Ve čtvrtek 10.9. se pak utkáme v domácím prostředí s týmem BK Chomutov. utkání začíná v 19:30.

Celý článek

Kondiční trénink s Alešem Kaplanem

04.09.2009

Alena Laryšová
2969 x
Fotogalerie

Rozhovor s Alešem Kaplanem, Pavlem Budínským a fotografie z tréninku.

V úterý 1. září si náš trenér Pavel Budínský připravil pro hráče malé překvapení, když  na dopolední  trénink přivedl zajímavého člověka a tím byl pan Aleš Kaplan. PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D působí dlouhá léta na  katedře atletiky FTVS UK v Praze. Zároveň je atletickým a kondičním trenérem ZVVZ USK Praha - basketbal ženy a atletickým trenérem mládeže v USK Praha. Dále  také spolupracoval s klubem AC Sparta Praha „A“ - fotbal muži a ve výčtu jeho mnoha pracovních zkušeností nesmíme zapomenout na období, ve kterém působil jako kondiční trenér u fotbalové reprezentace mužů. Z výše uvedených fakt jasně vyplývá, že o zajímavé názory a postřehy nebude v nadcházejícím rozhovoru nouze a my vám jeho odpovědi rádi přinášíme.

Celý článek

VÝZVA FANOUŠKŮM BK DĚČÍN

04.09.2009

BK Děčín
4438 x

Celý článek

BK DĚČÍN - RUDUPIS PRIENAI 102:70 (28:9, 58:29, 80:48)

02.09.2009

BK Děčín
3803 x
Fotogalerie

Děčínští basketbalisté se v prvním domácím přípravném utkání střetli s nováčkem nejvyšší litevské soutěže, týmem Rudupis Prienai.

Domácí hráči vstoupili do utkání výborně a po úvodních čtyřech bodech z rukou Hatchera a koši Fendersona vedli již 6:0, na což kouč hostí okamžitě reagoval oddechovým časem. V 5. minutě se hostujícímu celku podařilo snížit na 10:6, ale o 2 minuty později jsme po koši Pištěckého opět vedli již 18:9. Zbytek 1. čtvrtiny byl jasně v režii našeho týmu a po úvodních deseti minutách svítil na světelné tabuli stav 28:9.