Novinky

Stříbro Válečníků v krajské anketě

30.03.2018 15:30Luděk Černý | Tisk | Přejít zpět
Stříbro Válečníků v krajské anketě

Po vítězství v okresním kole Nejúspěšnější sportovec roku 2017 dokázali Válečníci zabodovat také v krajském kole této ankety pořádané redakcemi Deníku, když mezi dospělými kolektivy obsadili nádherné 2. místo.



Slavnostní vyhlášení krajského kola se konalo v pondělí 26. března v ústeckém divadle a děčínské basketbalisty, třikrát za sebou stříbrné v Kooperativa NBL, předskočily v silné konkurenci pouze Černí andělé, tedy házenkářky Mostu. Bronz pak brali extraligoví hokejisté Chomutova.
 
DOSPĚLÍ – JEDNOTLIVCI:
1. Simona Baumrtová (plavání, TJ Slavie Chomutov), 2. Vladimír Slanina (sjezd na divoké vodě, Loko Žatec), 3. Adam Lacko (motorismus, Buggyra Roudnice), 4. Fabiana Bytyqi (box, SES Team Czech Republic), 5. Adéla Citová (aerobik, Fitness klub Louny), 6. Markéta Jeřábková (házená, DHK Baník Most), 7. Jan Landa (házená, HK FCC Město Lovosice), 8. Ondřej Bíro (malá kopaná, Gamblers Most), 9. Petr Bartůněk (plavání, Ústecká akademie), 10. Lucie Svěcená (plavání, Jazzmani Žatec)

DOSPĚLÍ – KOLEKTIVY:
1. DHK Baník Most (házená), 2. BK ARMEX Děčín (basketbal), .3. Piráti Chomutov (hokej)

MLÁDEŽ – JEDNOTLIVCI:
1. Adéla Házová (rychlostní kanoistika, TJ Kajak Děčín), 2. Lucie Nesnídalová (vodní slalom, Lokomotiva Žatec), 3. Ladislav Eisenhammer (kickbox, SK Kosagym Kadaň)

MLÁDEŽ – KOLEKTIVY:
1. FK Teplice (fotbal), 2. Ústecká akademie (plavání), 3. Sport Judo Litoměřice (judo)

TRENÉR:
Roman Eckert, Petr Thiel (Ústecká akademie plaveckých sportů)

HANDICAP:
Šavlová Adéla (lyžování, Arkádie)

MASTERS:
Lenka Königová (judo, DDM Judo Děčín)

SPORTOVNÍ HVĚZDA DENÍKU:
Patrik Herčzík (kulturistika, TJ Sport Chomutov)

Další informace a fotografie ZDE.

1341x  | Luděk Černý | Tisk | Přejít zpět

Krátké zprávy

Fotografie týdne

bezfaulu.cz

Kooperativa NBL 2018/19 Nastavba

skupina A1/A2

#TýmyK+-%
1.ČEZ Basketball Nymburk23230100
2.DEKSTONE Tuři Svitavy2416867
3.SLUNETA Ústí nad Labem2415963
4.Olomoucko24141058
5.BK JIP Pardubice24141058
6.BK ARMEX Děčín24141058
7.BK Opava23101344
8.egoé Basket Brno24101442
#TýmyK+-%
1.GEOSAN Kolín2481633
2.USK Praha2481633
3.NH Ostrava2461825
4.Kingspan Královští sokoli2451921

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.15.4Autrey L.21.7
Carlson K.11.6Carlson K.15.8
Pomikálek T.9.5Pomikálek T.10.1
Feštr L.9.0Šiška O.8.0
Šiška O.9.0Kroutil F.7.8

DoskokyAsistence
Autrey L.8.5Autrey L.3.4
Carlson K.5.6Šiška O.3.3
Pomikálek T.4.6Feštr L.2.0
Landa R.3.6Kroutil F.1.9
Grunt P.3.3Carlson K.1.5

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit