Novinky

Vítězství v anketě Sportovec roku 2016

31.03.2017 09:53JD, Žatecký deník | Tisk | Přejít zpět
Vítězství v anketě Sportovec roku 2016

Simona Baumrtová a BK ARMEX Děčín přebrali cenu za první místo v hlavních kategoriích ankety o nejúspěšnějšího sportovce Ústeckého kraje 2016! 

 



První místo Válečníků je v silné konkurenci velmi cenné! Hráči, trenér a vedení klubu chtějí touto cestou vřele poděkovat svým příznivcům za hlasování a za neutuchající podporu! Velmi si jí váží a věří, že budou i nadále přinášet nezapomenutelné zážitky především v úžasné atmosféře domácích duelů! Podrobnosti a rozhovor se Simonou Baumrtovou naleznete na odkazu Žateckého deníku.

Nejúspěšnější sportovec roku 2016 - výsledky Dospělí - jednotlivci

1. Simona Baumrtová, plavání, Slávie Chomutov
2. Lucie Svěcená, plavání, Jazzmani Žatec
3. Ondřej Vít, nohejbal, NH Žatec
4. Fabiana Bytyqi, box, SES Team Czech Rep.
5. Lucie Sedláčková, box, SES Team Czech Rep.
6. Viktor Hübl
7. František Lukeš, hokej, HC Verva Litvínov
8. Jakub Langhammer, triatlon, Krušnoman TT Litvínov
9. Petr Bartůněk, plavání, ÚAPS Ústí n. L.
10. David Kämpf, hokej, Piráti Chomutov

Dospělí - kolektivy

1. BK Armex Děčín (basket)
2. HC Verva Litvínov (hokej)
3. Piráti Chomutov (hokej)

Mládež - jednotlivci

1. Tereza Fišerová, kanoistika, KK Roudnice
2. Tomáš Polanský, stolní tenis, Slavoj Severotuk Ústí
3. Patrik Žitný, fotbal, FK Teplice

Mládež - kolektivy

1. FK Teplice U21 (fotbal)
2. ÚAPS (plavání)
3. Kajak Děčín (kanoistika)

Trenér

1. Vladimír Růžička, hokej, Piráti Chomutov

Handicap

1. Eva Berná, atletika, TJ Zdravotně postižených Nola Teplice

Masters

1. Lenka Königová, judo, SK Judo Děčín

Hvězda Deníku

1. Lucie Svěcená, plavání, Jazzmani Žatec


Zdroj: http://zatecky.denik.cz/zpravy_region/sportovec_usteckeho_kraje_zatec_20170330.html

 

700x  | JD, Žatecký deník | Tisk | Přejít zpět

 

 

 

Fotografie týdne

6.ples BK ARMEX Děčín

Kooperativa NBL 2017/18 Základní část

#TýmyK+-%
1.ČEZ Basketball Nymburk2222044
2.BK JIP Pardubice2216638
3.BK Opava2215737
4.BK ARMEX Děčín2213935
5.DEKSTONE Tuři Svitavy22121034
6.Olomoucko22111133
7.SLUNETA Ústí nad Labem22111133
8.GEOSAN Kolín22101232
9.USK Praha2291331
10.mmcité+ Brno2261628
11.NH Ostrava2261628
12.Fio banka J. Hradec2212123

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Šiška O.12.8Šiška O.16.9
Houška P.12.8Houška P.15.4
Pomikálek T.12.0Pomikálek T.14.8
Halada F.8.6Feštr L.6.6
Feštr L.8.2Landa R.6.5

DoskokyAsistence
Pomikálek T.6.1Šiška O.5.4
Houška P.5.5Feštr L.2.5
Landa R.4.8Houška P.2.1
Šiška O.4.1Pomikálek T.1.6
Halada F.3.2Ježek Š.1.5

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit