Klub > HALA

ARMEX Sportcentrum

Maroldova 1279/2
405 02 Děčín

tel.: +420 739 477 313
email.: info@bkdecin.cz
 


BK Děčín s.r.o.

Maroldova 1279/2
405 02 Děčín
IČ: 62740971

tel.: +420 739 477 313
email.: info@bkdecin.cz

Fit Maroldovka

posilovna, aerobní sál, oddíl sportovního aerobiku
www: http://www.fitmaroldovka.cz/
tel.: +420 777 080 629

Mexická restaurace El Granero

www: http://elgranero.cz/
tel.: +420 412 513 759

Fotografie

Autor: blejsn photos

Fotografie týdne

bezfaulu.cz

Kooperativa NBL 2018/19 Nastavba

skupina A1/A2

#TýmyK+-%
1.ČEZ Basketball Nymburk29290100
2.DEKSTONE Tuři Svitavy2920969
3.Olomoucko29181162
4.BK JIP Pardubice29161355
5.SLUNETA Ústí nad Labem29161355
6.BK ARMEX Děčín29141548
7.BK Opava29141548
8.egoé Basket Brno29101935
#TýmyK+-%
1.USK Praha28111739
2.GEOSAN Kolín28101836
3.NH Ostrava2882029
4.Kingspan Královští sokoli2862221

Průměr na zápas

BodyUžitečnost
Autrey L.15.0Autrey L.20.2
Carlson K.11.3Carlson K.14.8
Šiška O.9.4Pomikálek T.9.4
Pomikálek T.9.1Šiška O.8.4
Feštr L.8.2Grunt P.7.5

DoskokyAsistence
Autrey L.7.9Šiška O.3.3
Carlson K.5.4Autrey L.3.2
Pomikálek T.4.7Feštr L.1.8
Grunt P.3.5Kroutil F.1.8
Landa R.3.5Carlson K.1.4

Kalendář zápasů



 

Generální partner

Přihlásit